PILSNERFEST 2017

ŘÍJEN 2017

Electric Lady vystoupí na největším pivním festivalu v ČR. A to na Pilsnerfestu, na hlavním podiu v areálu pivovaru se můžete těšit od 17:30 na příval energie. EL s hosty v rozšířené sestavě natáčí svůj LIVE concert. Buďte u toho !

KONCERTY ZRUŠENY

SRPEN 2017

Moc nás mrzí, že musíme několik příštích koncertů zrušit, nebo přesunout :( Frontmanka je hospitalizovaná a čeká na zákrok. Držte nám palce, ať to dobře dopadne. Některé koncerty se přesunou a některé uplně zruší, stůjte při nás a pro novinky sledujte náš FB. Děkujeme za podporu.

LETNÍ KONCERTY 

LÉTO 2017

Jsme rádi, že i tento rok na nás festivaly nezapoměly a my pro Vás můžeme hrát po celé léto v různých koutech republiky. Přijali jsme pozvání i do Německa, kde jsme dostali skvělé přijetí a kam se dál budeme rádi vracet. Aby jste nás zastihli ve správný den a na správném místě, navštivte přehled koncertů ZDE, nebo navštivte naši Facebookou stránku. Těšíme se na Vás :)

KLIP CASTLE OF SAND

JE VENKU!

20 KVĚTEN 2017

Electric Lady s novým soundem v novém klipu! Letní funková pecka je tady!  Klip sleduj v sekci Videa ZDE. Příjemný poslech a naviděnou na některém z našich letních koncertů. 

E. LADY PŘEDSKOČILA HORKÝŽE SLÍŽE

28 DUBEN 2017

Ve středu volali a v pátek jsme hráli pro vyprodaný Lidový Dům, Horkýže Sliže. Jejich tour s posledním koncertem ve Varech zahájila řádně v podobě své tradiční Rock 'N' Rollové show Electric Lady, podívejte na atmosféru do našeho fotoreportu v galerii ZDE

KŘTÍME SINGL & KLIP V PRAZE!

11 DUBEN 2017

v pražském clubu Cross pokřtíme singl s klipem, píseň pro Electric Lady složil Ivan Král, podívejte se na facebookový event ZDE

SINGL NA ÓČKU

BŘEZEN 2017

Nový singl "A Part Of My Heart" ve vysílání pořadu Óčko, singl poprvé v pátek 23.3. jako novinka týdne :) Sledujte ZDE

MICHAL PAVLÍČEK & ELECTRIC LADY

4. ÚNOR 2017

Koncert s českým kytarovým mágem Michalem Pavlíčkem proběhne v Karlových Varech v Lidovém domě. Moc se těšíme ! Budeme v plné síle!

PÍSEŇ IVANA KRALE JE NA SVĚTĚ

ÚNOR 2017

Pop Rocková píseň, kterou pro Electric Lady složil legendání Ivan Kral "A Part Of My Heart" je hotova, vychází ze studia Borise Carloffa a to přímo s klipem z dílny Zbyňka Kunce. Podívejte se na výsledek ZDE

OTEVŘELI JSME KONCERT NIK WEST (USA)

LISTOPAD 2016

Koncert americké baskytaristky Nik West v plzeňské Měšťanské besedě měl skvělý spád. Electric Lady její show řádně zahájila a s kapelou měla možnost se s Nik i osobně seznámit. Na fotky se můžete podívat v naší galerii :)

KRÁSNÝ ZTRÁTY MICHALA PROKOPA

SRPEN /2016

Electric Lady účinkuje na festivalu Krásný Ztráty ve jménu oslavy narozenin "LIVE 70" Michala Prokopa. Open Air fest pod  hradem Loket je jednoznačně romantickou hudební letní akcí s výbornou hudbou.

NATOČILI JSME NOVÝ SINGL!

SRPEN / 2016

Máme hotovo! Podívejte se na nahrávání ze studia, kde Tereza točila solo k nové písni ZDE

MANDRAGE 2016 TURNÉ ZA NÁMI

JARO 2016

Po boku headlinera Mandrage jsme odjeli 7 koncertů, je to za námi, bylo to skvělé a podívejte se do galerie, jak to vypadalo, odkaz ZDE