Biografie

&

Média

Firemní hráčka Fender 2014

Electric Lady je Funk / Rocková sestava kytaristky a zpěvačky Terezy Rays.    V kapele účinkují Marek Cába (baskytara) a Lukáš Tričler (bicí).

Tereza Rays hostem Rytmuse

Kapela byla založena r. 2013 vznikem singlu "Storm", který se dostal nejen na české Óčko, ale i na MTV. Po příletu z New Orleans tentýž rok, vyhrává bluesovou soutěž Blues Aperitiv a následné roky poté účinkuje na Blues Alive v ČR a Polsku.  Roku 2015 vydala debutovou desku "Electrical", kterou odjela natáčet na základě pozvání bubeníka Kirka Covingtona do USA r. 2014.

 

V Čechách hudební materiál dotočila i vydala a  stala se firemní hráčkou světově známé zn. hudebních nástrojů Fender u nás. Roku 2016 kapela odjela tour s plzeňskými Mandrage a dostala se tak před fanoušky Pop a Disco. 

 

Ten samý rok vystoupila Electric Lady jako předkapela Nik West a v tu dobu také nahrává song  "A Part Of My Heart" který pro Electric Lady složil slavný hudebník Ivan Kral. Avšak nejnovější single Castle Of Sand Electric Lady otevírá dveře do Německa a následnou spolupráci tamtéž.

Electric Lady  hostem Olgy Lounové

Electric Lady  hostem Monkey Business

Mandrage Tour 2016

Zahraniční PR

Jsme na 1. místě! Získali jsme ocenění za nejlepší pop rockovou desku roku 2020 za album Wicked v Los Angeles (USA)

1/1