Biografie

&

Média

Firemní hráčka Fender 2014

Electric Lady je Funk / Rocková sestava kytaristky a zpěvačky Terezy Rays.    V kapele účinkují Marek Cába (baskytara) a Lukáš Tričler (bicí).

Tereza Rays hostem Rytmuse

Kapela byla založena r. 2013 vznikem singlu "Storm", který se dostal nejen na české Óčko, ale i na MTV. Po příletu z New Orleans tentýž rok, vyhrává bluesovou soutěž Blues Aperitiv a následné roky poté účinkuje na Blues Alive v ČR a Polsku.  Roku 2015 vydala debutovou desku "Electrical", kterou odjela natáčet na základě pozvání bubeníka Kirka Covingtona do USA r. 2014.

 

V Čechách hudební materiál dotočila i vydala a  stala se firemní hráčkou světově známé zn. hudebních nástrojů Fender u nás. Roku 2016 kapela odjela tour s plzeňskými Mandrage a dostala se tak před fanoušky Pop a Disco. 

 

Ten samý rok vystoupila Electric Lady jako předkapela Nik West a v tu dobu také nahrává song  "A Part Of My Heart" který pro Electric Lady složil slavný hudebník Ivan Kral. Avšak nejnovější single Castle Of Sand Electric Lady otevírá dveře do Německa a následnou spolupráci tamtéž.

Electric Lady  hostem Olgy Lounové

Electric Lady  hostem Monkey Business

Mandrage Tour 2016

Zahraniční PR

1/1