top of page
zlaty logo electric lady 1.png

PRO POŘADATELE

nabídky show electric lady

Snímek obrazovky 2022-09-15 v 19.11.23.png

ORIGINÁLNÍ SHOW SE SVĚTLY
(DESIGN BY MARTIN HRUŠKA)

CENA ZA VYSTOUPENÍ 50. 000 CZK + STANDARD CATHERING + UBYTOVÁNÍ DLE DOMLUVY + PARKOVÁNÍ NA AKCI PRO NÁKLADNÍ AUTO + 1 OS. VŮZ
POŽADAVKY NA POŘADATELE - MINIMÁLNÍ VÝŠKA STROPU 3M, PŘIPOJENÍ K ELEKTŘINĚ, ZASTŘEŠENÉ PODIUM, ŠATNA, 2 BEDŇÁCI, KOMPLETNÍ OZVUČENÍ AKCE.

SHOW - STANDARD TRIO
 

CENA ZA VYSTOUPENÍ 25. 000 CZK + STANDARD CATHERING +PARKOVÁNÍ NA AKCI PRO NÁKLADNÍ AUTO 
POŽADAVKY NA POŘADATELE -  PŘIPOJENÍ K ELEKTŘINĚ, ZASTŘEŠENÉ PODIUM, ŠATNA, KOMPLETNÍ OZVUČENÍ AKCE.

BIOGRAFIE
TRILOGY 2020

Tereza Rays je česká zpěvačka, kytaristka ale především skladatelka a producentka narozená 1987 v Kladně, ale od roku 2008 žijící v Plzni. Tereza  sklízí úspěchy nejen doma, ale i po světě, například s deskou "WICKED" 2019 vyhrála první místo v Los Angeles za nejlepší pop - rockovou desku. První debutové album rocku 2014 točila na základě pozvání producenta Kirka Covingtona v USA, a je jedinou domácí firemní hráčkou světové zn. kytar "FENDER" u nás. Reprezentuje Českou republiku na mezinárodních hudebních akcích jako například Blues Alive v Polsku, nebo Waves Vienna ve Vídni, na soukromých korporátech hudebního kanálu Russian Music Box v Rusku, spolupracuje s mnoha slavnými u nás a nyní se i připravuje k prezentaci ČR na velkém rockovém summitu v USA . Čím dál tím více je o Tereze slyšet i v médiích ve spojení s hudebním projektem Trilogy. Více v presskitu a na odkazech. Roku 2022 se Tereza stává firemní hráčkou Ibanez a Blackstar.

trilogy
Představujeme Vám doposud největší hudební dílo Electric Lady, TRILOGY 2020 - filmově zpracované hudební klipy posazené do dechberoucího příběhu. Scénář ke skladbám vznikal již roku 2018 a v současnosti se jeví jako vyplněné proroctví. Trilogy je bezpochyby MIMOŘÁDNÉ české hudební dílo S DOSAHEM DALEKO DO ZAHRANIČÍ, na kterém se producentsky s Terezou Rays podílel i anglický skladatel Nigel Lowis, projekt vznikal od roku 2018 - 2021 ve spolupráci s agenturou nemoros.

VIDEOKLIPY

Projekt TRILOGY 2020 je prezentován třemi videoklipy, které díky svému mimořádnému zpracování vzbudily velký zájem zejména  v zahraničí. Příběh, odehrávající se v klipech jasně naznačuje, o čem bude celý hudební projekt.

 REBELIA 1/3

Tři klipy - tři příběhy vypráví o obavách samotné autorky z budoucnosti naší civilizace. V celé Trilogii komunikuje Tereza z reálného světa s Electric Lady ze světa z naší možné budoucnosti. První díl Rebelia varuje  před ekologickou katastrofou, ve které se společnost může nacházet pokud nezmění své chování k přírodě. Can we live together? "DOKÁŽEME TADY SPOLEČNĚ ŽÍT?"

POLITICA 2/3

That's dirty politica - Ta špinavá politika. Hlavním tématem skladby, ve které účinkuje herecky známý český rockový zpěvák Pepa Vojtek, je srovnání hudby i politiky jako zbraně, která může být použita na naši obranu, nebo naopak proti nám. Skladbou Tereza poukazuje na svět, kde vládnou peníze a lidský pud je zahnán do kouta. Lidská svoboda je v tomto světě již frází a vše se dá koupit za peníze. I lidi i moc. Téma dnešních dní Politica jako díl druhý v Trilogy 2020

Influenza - chřipka. Zdálo by se, že inspirace vychází z reálných dní. Avšak zdání klame! Scénář k dílu byl napsaný již roku 2018 a skladba nepojednává o epidemii či nákaze, ale o zkaženosti chování a o  špatných mezilidských vztazích. Skladba influenza hovoří o nemoci společnosti. Pokud se náš svět neuzdraví tím, že zvítězí úcta k druhým a láska, jako bytosti zahyneme...

VEVO LOGO KLIP.jpg

INFLUENZA 3/3
 

MÉDIA

logo-prima-cnn-news-big.png
logo-prima-cnn-news-big.png
logo-prima-cnn-news-big.png
ctart__Facebook1200x675.jpg
Snímek obrazovky 2021-08-19 v 21.03.38.png
Snímek obrazovky 2021-08-19 v 21.01.28.png
youtube-logo.png

články o TRILOGY 2020